ЗИМОВА КАЗКА

Новорічно-різдвяні свята завжди чарівні. В цей період  ми  знову віримо у казку і сподіваємося на щасливі зміни, загадуючи бажання. Щоб створити атмосферу святкового настрою, в гуртках лабораторії художньо-технічного відділу пройшов ряд цікавих та змістовних виховних заходів для дітей та учнівської молоді.

Справжнім святом для дітей стало відкриття виставкової зони лабораторії, де юні художники мали змогу продемонструвати свої творчі роботи на новорічно-різдвяних виставках. А саме: «Зима-чарівниця» (гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво», кер. Літвінчук С.М.), «Зимове місто», «Зимова казка»   (гурток «Образотворче  мистецтво», кер. Черній Л.Я.).

На виставках представлено 68 кращих творчих робіт вихованців гуртків в номінації «Живопис». Дитячі малюнки відображають традиції українського народу, образи вертепу та Різдвяної зірки,  природи рідного краю,  дитячі зимові ігри та розваги. Сюжетні живописні композиції зачаровують своєю виразною колористикою зимового пейзажу та знайомлять з різноманітними технічними прийомами виконання. Кожна робота творча, змістовна, насичена радістю, оптимізмом та яскраво демонструє позитивне бачення дитини. Яскраві враження від дитячих творчих робіт залишаються у всіх відвідувачів виставок.

Світлими емоціями та переживаннями були наповнені серця дітей під час нагородження переможців. По підсумках заходу грамотами Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та новорічними подарунками за активну участь у виставці «Зима-чарівниця» було нагороджено 19 вихованців гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Зимове місто» та «Зимова казка»  – 27 вихованців гуртка «Образотворче  мистецтво».

Проведення таких заходів  стимулюють творчу та пізнавальну діяльність дітей, створюють умови для самовираження  юних художників.

Тож вітаємо всіх учасників та переможців і бажаємо творчої наснаги та натхнення!

219

Додати коментар