ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГАМИ ЛЮБЕШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Аналіз мережі гуртків, які працюють в освітніх закладах Любешівського району свідчить про їх зменшення в порівняні з минулими роками.

З метою використання творчого потенціалу та професійної компетентності вчителів фізики та трудового навчання, керівників гуртків предметно-технічного напрямку у розширенні мережі гуртків  науково-технічного спрямування 31 жовтня було проведено виїзний семінар-практикум, організаторами якого стали педагоги Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.

На зустрічі були присутні директори шкіл району. З системою розвитку гуртків науково-технічної творчості в освітніх закладах району ознайомив Кух В.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту.

Чередніченко Т.В., методист ЦНТТУМ, зосередила увагу на напрямках реалізації творчого потенціалу педагога в умовах пріоритету розвитку особистості вихованців освітніх закладів.

У практичній частині семінару були проведені  заняття:

– організація та проведення масових заходів предметно-технічного напрямку;

– практикум «Методика роботи з обдарованими дітьми із залучення їх до науково-дослідницької діяльності», які провели методисти Калугіна І.М., Седанов О.О.

  Керівник гуртків спортивно-технічного відділу Музичук А.О. продемонстрував роботи вихованців гуртків судномоделювання, розповів про їх будову та базові кроки.

Відбулась панельна дискусія «Як виховати винахідника та раціоналізатора в освітніх закладах сьогодення», в якій взяли участь всі присутні.

Були переглянуті відеоматеріали  Волинського телеканалу «Нова Волинь» з рубрики «Ні-tech підйом», де відображені роботи вихованців гуртків науково-технічного напрямку районів та міст області.

252

Додати коментар