ЗУСТРІЧ З ПЕДАГОГАМИ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Аналіз мережі гуртків, які працюють в освітніх закладах Горохівського району, свідчить про їх зменшення в порівнянні з минулим роком. З цією метою 23 січня був проведений виїзний семінар-практикум із проблеми «Використання творчого потенціалу та професійної компетентності вчителів фізики та трудового навчання району у розширенні мережі гуртків науково-технічного спрямування в освітніх закладах району», який організували педагоги Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради.

На зустрічі були присутні директори шкіл району.

З системою управління розвитку гуртків науково-технічної творчості в освітніх закладах району ознайомив Білик В.І., начальник відділу освіти, молоді та спорту.

Заступник директора з навчально-методичної роботи ЦНТТУМ І.Л. Цимбалюк проаналізував результативність роботи з науково-технічного напряму позашкільної освіти освітніх закладів області та визначив основні напрямки співпраці з педагогами району у 2020 році.

Чередніченко Т.В., методист ЦНТТУМ, зосередила увагу на напрямках реалізації творчого потенціалу педагога в умовах пріоритету розвитку особистості вихованців освітніх закладів та провела панельну дискусію «Застосування менеджменту в освітніх закладах. Чи важливо? Чи доцільно?».

У практичній частині семінару були проведені заняття:

  • організація та проведення масових заходів науково-технічного напряму;
  • практикум «Методика роботи з обдарованими дітьми із залучення їх до науково-дослідницької діяльності»;
  • модель роботи гуртка «Винахідник та раціоналізатор» та результативність,  які висвітлили методисти Калугіна І.М., Седанов О.О.

Керівник гуртків спортивно-технічного відділу Центру Музичук А.О. продемонстрував роботи вихованців гуртків судномодельного спорту, розповів про їх будову та базові кроки.

Із захопленням учасники семінару взяли участь у майстер-класі із виготовлення повітряних зміїв, як однієї із форм розвитку та активного відпочинку дітей, який провів  О.П. Трачук, вчитель трудового навчання, керівник гуртка НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – гімназія» м. Горохів.

Учасники заходу ознайомилися з відеоматеріалами Волинського телеканалу «Нова Волинь» з рубрики «Ні-tech підйом», де відображені роботи вихованців гуртків науково-технічного напряму районів та міст області та обласних змагань.

183

Додати коментар