ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!

Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. Забруднення повітря, водоймищ, ерозія ґрунтів і вирубування лісів у багатьох місцях досягли критичного рівня.

На жаль, ми поводимось на рідній землі як завойовники і погані квартиранти, а не як дбайливі господарі. Надто укорінились такі небезпечні девізи: «Моя хвата скраю», «Після нас хоч потоп», «На наш вік вистачить», «Після нас хоч траві не рости». Тож часто і в прямому, і в переносному розумінні трава після нас не росте. Замість добрих сходів і соковитого зела щедро проростає бур’ян байдужості, жорстокості, безкультур’я, неповаги до Землі – матінки, до рідного народу, Батьківщини.

Екологічна криза вимагає інтенсивного екологічного виховання підростаючого покоління.

Керівники гуртків ЦНТТУМ у своїй роботі велику увагу приділяють вихованню у дітей  екологічної культури, дбайливого ставлення до природи.  

Вихованці гуртків художньо-технічного відділу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі стінгазет «Екологія починається з мене!»,  мета якого сприяти підвищенню інтересу до вивчення екології та формуванню національної культури чистоти правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля.

Керівники гуртків Мєлєшкова Н.В., Семиряк Д.В., Хільчук Ж.Є., Харитонов М.О. разом зі своїми вихованцями також долучилися до щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій  «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбулася 29 квітня 2017 року. З гарним настроєм учасники акції вийшли в парк ім. 900-ччя міста Луцька, очистили його територію від сміття, зробивши таким чином рідне місто чистішим.

 


У світі цім людина ти,
Тому на все життя запам’ятай:
Ніколи у довкіллі не сміти,
А рідний край свій заквітчай!

570

Додати коментар