ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

З 20 по 23 вересня 2015 року у місті Луцьку відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Цього року позмагатись приїхали 90 учасників (12 команд) віком від 12 до 18 років з Житомирської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької областей та міст Рівного і Вінниці. У змаганнях також взяли участь, забезпечивши технічну підтримку, спортсмени з Республіки Польща.

Під час урочистого відкриття учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців АТО, які загинули, захищаючи свободу та незалежність України.

Програмою змагань передбачалось пошук замаскованих у лісі 4-5 невеличких радіопередавачів («лисиць», які передавали сигнали у діапазонах коротких та ультракоротких хвиль) за допомогою радіоприймачів-пеленгаторів. Переможців визначали за мінімальним часом, витраченим спортсменами на пошук «лисиць».

Спортивна_радіопеленгація1527

Спортивна_радіопеленгація1528

Спортивна_радіопеленгація1526

Спортивна_радіопеленгація1525

Спортивна_радіопеленгація154   Спортивна_радіопеленгація152

Спортивна_радіопеленгація151

За результатами змагань, першість розподілилася наступним чином: перше місце виборола команда Сумської області, друге місце – Волинської області та третє – Вінницької області.

Високі результати у пошуку контрольних пунктів, незважаючи на несприятливі погодні умови, показали – Безверхній Євген та Солонина Мирослава з Вінниці, Голюк Ольга, Мельник Христина, Марчук Аліна, Петрук Владислав з Волинської області. Усі переможців нагороджені дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти та медалями.

Командна першість підводилась також серед спортивних колективів (станцій, будинків та клубів юних техніків), лідерами стали команди:

1 місце – Нетішинський клуб «Юний технік», Хмельницької області

2 місце – Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

3 місце – Рівненський міський центр творчості учнівської молоді.