ЗМАГАННЯ АВІАМОДЕЛІСТІВ УКРАЇНИ

З 11 по 14 вересня 2015 року в м. Малин Житомирської області відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі літаків).    

Захід проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного розвитку й удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей та учнівської молоді.

Цього року аеродром сільгоспавіації прийняв на злітну полосу більше сотні радіокерованих моделей літаків, які запускали тридцять юних моделістів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької областей та міста Києва.

Погодні умови сприяли успішним польотам моделей, що дало можливість юним авіаторам показати справжню майстерність у виконанні фігур вищого пілотажу: «Бочка», «Петля», «Вісімка» і багато іншого.

Слід відзначити вихованців Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які  вперше за останні 10 років  взяли участь у подібних змаганнях та проявили спортивну наполегливість і досягли високих результатів. Так в особистій першості дипломами ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти нагороджені Ющук Дмитро (пілот) та Старкевич Максим (механік) (керівник  Михалевич Анатолій Іванович) за польоти у класі радіокерованих моделей літаків.

Проведені змагання продемонстрували, що рівень вихованців, котрі займаються виготовленням та запуском радіокерованих моделей літаків підвищився, і це особливо важливо, бо авіамоделювання це перший етап до розвитку безпілотної авіації у нашій державі.

Ми раді за наших спортсменів. Бажаємо їм подальших перемог!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

авіамоделісти_Україна153

196

Додати коментар