ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ СУДНОМОДЕЛІСТИ ВОЛИНІ

Відповідно до плану роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації на 2018 рік, з метою популяризації технічних видів спорту серед учнівської молоді з 06 по 07 червня 2018 року на базі оздоровчого табору «Сонячний» в с. Гаразджа Луцького району пройшли обласні відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту.

У заході взяло участь 9 команд (30 учасників), які представили заклади освіти Горохівського, Іваничівського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любомльського районів, міст Ковеля, Луцька, Нововолинська, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Учасники змагань демонстрували власні розробки моделей військових, цивільних суден з механічними двигунами, радіокерованих фігурного курсу, катерів вільної конструкції з електричним двигуном і гребним гвинтом довжиною до 600 мм, радіокерованих довільної конструкції з гребним гвинтом і електродвигуном, які вирізнялись оригінальним рішенням та цікавим дизайном.

За підсумками обласних відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту

перше місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Зінчук Віктор Олександрович);

друге місце – команда КЗ «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник команди Лаць Василь Іванович);

третє місце – команда Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник команди Свистун Олександр Мирославович).

Переможці в командній  та особистій першості  нагороджені дипломами, медалями та кубками, а керівники команд –  грамотами за вагомий особистий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей, підготовку переможців обласних відкритих змагань учнівської молоді  з судномодельного спорту.

 

Вітаємо переможців обласних відкритих змагань учнівської молодіз судномодельного спорту, бажаємо всім учасникам, їх керівникам подальших успіхів та нових перемог!

376

Додати коментар