ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ УКРАЇНИ

З 23 по 25 березня 2016 року у м. Рівному продемонструвати свої знання з основ електроніки та радіотехніки з’їхалося 14 команд з 12 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва. Всього у заході взяло участь 44 учасника.

Проведення Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання ініційовано Українським державним центром позашкільної освіти за безпосередньої підтримки Комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Програмою змагань передбачалось проведення ІІІ етапів: теоретичного заліку, розробки друкованої плати, монтаж радіоелектронного пристрою та його налагодження. Зміст питань теоретичного заліку включав основні поняття основ електротехніки, основ електроніки та радіотехніки, питань безпеки життєдіяльності. Практична частина конкурсу потребувала особливої уваги та зібраності від учасників заходу, кожен вихованець мав можливість продемонструвати свої навички з розробки друкованої плати, травлення плати, виконання монтажу радіоелектронних елементів.

Учасникам з Волині, нажаль, не вистачило лише одного кроку до призових місць і в особистому заліку посіли 4 місце у молодшій віковій групі та 5 місце у старшій. Маємо надію, що подальша плідна праця вже на наступних змаганнях дасть бажані результати.

                         PAYKA RIVNE 20162 (1)        PAYKA RIVNE 20162 (2)

PAYKA RIVNE 20161

199

Додати коментар