«ЖИТТЯ В ПЛАСТИЛІНОВОМУ СВІТІ»

Ліплення з пластиліну – це чудова можливість розвивати дрібну моторику рук, пам’ять, уяву, увагу, посидючість, цілеспрямованість, працьовитість. Адже, синхронна робота обома руками розвиває обидві півкулі головного мозку.

А, якщо за вікном – дощ чи хурделиця і прогулянка з друзями відміняється, провести час весело та корисно допоможе пластилін. Ліплення з пластиліну тварин, фантастичних та загадкових героїв – заняття надзвичайно цікаве.

Саме крихітних симпатичних казкових героїв дуже любить створювати 9-ти річний Рома Власюк.  Маленький скульптор годинами може займатись улюбленою справою,і з задоволенням створює своїх нових героїв на заняттях в гуртку «Юний дизайнер» і «дружить» з пластиліном досить давно.

Запрошуємо всіх відвідати творчу виставку робіт юного скульптора Роми Власюка «Життя в пластиліновому світі», яка знаходиться в 211 лабораторії, в гуртку «Юний дизайнер».

Тут ви побачите героїв казки «Золотий черевичок», роботящого Гномика з лопатою, крабика Жору в капелюшку, жителів морського дна, різноманітних героїв улюблених мультфільмів.

Сподіваємось, ви отримаєте багато позитивних вражень, як і ми.

    

 

885

Коментарі

 1. Анонім  Квітень 17, 2018

  Молодець.Успіхів Ромчику)))

  відповісти
 2. Анонім  Квітень 18, 2018

  Дуже талановитий хлопчик. Молодець! Так тримати!

  відповісти
 3. Анонім  Квітень 18, 2018

  Рома, ты наш молодец!!! Какие умелые у тебя ручки! Мы тебе желаем дальнейших творческих успехов!!! Твои родные. привет мамулечке, хорошего сыночка воспитала!

  відповісти
 4. Анонім  Квітень 18, 2018

  Ромочка ты супер, молодчинка!!!

  відповісти
 5. Анонім  Квітень 19, 2018

  Дуже талановитий,молодчинка!

  відповісти
 6. Анонім  Квітень 20, 2018

  Молодець, ти дуже здібний і талановитий хлопчик)))

  відповісти

Додати коментар