ЖАГА ДО ПЕРЕМОГИ…

З метою популяризації та подальшого розвитку автомодельного спорту 17 березня 2018 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі).
У змаганнях взяли участь 14 команд (62 учасники), які представили Турійський, Ківерцівський, Луцький райони, міста Володимир-Волинський, Луцьк, Нововолинськ та Центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
Попередні заявки від команд Любомльського, Камінь-Каширського, Любешівського районів та міста Ковеля були подані до оргкомітету, але у зв’язку з несприятливими погодніми умовами команди на змагання не змогли прибути.
У перегонах з трасових автомоделей змагались між собою 7 команд (32 учасники) з міст та районів Волині. Програмою змагань передбачено особисту та командну першість у класах автомоделей «RETRO», «F-1», «Вантажівка», «G-33», «G – 12», «Євроспорт стандарт».
Змагання з трасового автомоделювання продемонстрували зростання спортивно-технічної майстерності дітей, їх теоретичної підготовки, що свідчить про цілеспрямовану роботу керівників гуртків.
У командному заліку з трасового автомоделізму перемогу здобули: І місце – команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Зінчук В.О.), ІІ місце – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Данильчук І.Є.), ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів села Звірів Ківерцівського району (керівник команди Семенюк В.С).
У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 7 команд (30 учасників) в чотирьох класах моделей: ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Члени головної суддівської колегії оцінювали охайність, точність виконання моделей та швидкість.
За підсумками змагань, в командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Данильчук І.Є.), друге місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Пивоваров В.Л.), третє – команда Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник команди Семенюк В.С.).
Переможцям командного та особистого заліків було вручено дипломи управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації відповідних ступенів, кубки та медалі, а керівникам, команди які посіли І, ІІ, ІІІ місця в командній першості – грамоти за вагомий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей, підготовку команд-переможців обласних відритих змагань з автомодельного спорту.

  

  

  

721

Коментарі

  1. Анонім  Березень 21, 2018

    Доброго дня. Протоколи можна оглянути?

    відповісти

Додати коментар