ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ МАЙСТЕРНІ

6 березня відбулося засідання Методичної майстерні для адміністративного складу працівників Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

З урахуванням змін, які відбуваються в освіті, особливо із прийняттям Закону України «Про освіту» методист Чередніченко Т.В. розкрила питання: «Методична система закладу, як складова професійного зростання педагога – позашкільника». Адже сьогодні особливого значення набуває організація роботи методичної служби, головною метою якої є не лише надання дієвої допомоги педагогічним працівникам, але й активізація творчого потенціалу кожного методиста. Було окреслено мету, завдання, вимоги до методичного вдосконалення педагогічного колективу, який формує імідж установи.

Одним із головних завдань методичної роботи з керівниками гуртків у Центрі  є процес розвитку їхньої майтерності, як сплаву професійних знань, умінь і навичок.  Успішна робота керівників гуртків залежить від ступеня сформованості дитячого колективу. Уміння згуртувати навколо себе дітей – це великий дар і велика робота. Уміння захопити, повести, відкрити світ – це неоціненний скарб справжнього педагога. Про  майстерність керівника гуртка в реалізації навчально-виховних завдань розкрила методист Калугіна І.М. у виступі «Керівник гуртка між «учора» і «завтра»».

З метою формування в учасників навичок ефективного спілкування, активного слухання, стимулювання пізнати себе та самоаналізу своїх особливостей, практичним психологом Дишко К.С. проведено тренінгові вправи на розуміння власних здібностей та групової взаємодії. Виконані техніки сприяють розуміню унікальності кожного, розвитку позитивного емоційного стану педагогів.

Висвітлені питання стали предметом активного обговорення серед учасників заходу, які дають поштовх для зростання і розвитку здібностей та ініціатив.

203

Додати коментар