ЗАХОПЛЮЮЧА МАНДРІВКА У СВІТ ТВАРИН ЛУЦЬКОГО ЗООПАРКУ

Чудового весняного дня вихованці гуртків «Флористика та фітодизайн» і «Конструювання та моделювання одягу» разом зі своїми керівниками Наталією Володимирівною та Оленою Василівною побували у Луцькому зоопарку.
У зоопарку дуже красиво. Тутешня природа повністю занурює в казковий світ. Особливо чарівне це місце навесні, коли перші теплі промені сонця грайливо виблискують поміж гілок дерев. У зоопарку налічується близько 350 тварин. Багато з них занесені до Червоної книги України та Європи.
Прогулюючись територією зоопарку, діти мали змогу поспостерігати за його мешканцями: левами, бізонами, оленями, страусами, ведмедями, єнотами, лебедями, фазанами, павичами та багатьма іншими тваринами. В особливому захваті дітвора була від спілкування з кумедними мавпочками. Також дітям сподобалося гладити і годувати вподобаних улюбленців. Слід відзначити, що співробітники зоопарку роблять все для того, щоб їхні підопічні почували себе добре та радували відвідувачів.
Тут завжди панує спокійна та затишна атмосфера.
Це був найкращий день відпочинку! Спілкування із живою природою завжди приносить насолоду. Всі повернулися з прогулянки, сповнені позитивних емоцій та незабутніх вражень.

98

Додати коментар