ЗАГАДКОВЕ ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛУЦЬКА

Історія про замки замками зазвичай покриті легендами, таємничими загадками. Вивчення підземель ускладнено підземними ходамим, протяжність яких складає десятки, а то й сотні кілометрів.

Те саме стосується луцького підземелля. Історії про те, що ходи з замку Любарта ведуть на Дубно, Забороль чи в Остріг відомі багатьом. Наскільки це правда і чи взагалі є якісь підземелля в луцькому замку?

Такі питання задавали вихованці гуртка «Юні фотоаматори» 8 лютого 2018 року відвідали старе місто, підземелля та поринули у світ легенд та разом із сучасною фототехнікою відтворили все на своїх фотознімках.

Загалом екскурсія луцькими підземеллями може видатися моторошною. Тут знаходиться тюремний комплекс з камерою-одиночкою. Сміливці навіть можуть уявити себе середньовічними в’язнями.

Також у луцьких підземеллях зберігаються могили давніх князів, єпископів і заможних лучан. Екскурсоводи люб`язно розкажуть про всі таємниці. Після екскурсії гуртківці дійшли до спільної думки: «Ми повинні вивчати, знати та оберігати історію свого міста!»

А на завершення екскурсії красива прогулянка нічним містом, яке особливо манить юних фотоаматорів.

299

Додати коментар