ЗА ДОСВІДОМ ДО ЛУЦЬКА!

Відповідно до плану роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації на 2016 рік 27 січня ц. р. у місті Луцьку на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний семінар для керівників гуртків спортивної радіопеленгації та радіозв’язку на коротких хвилях з проблеми: «Базові кроки щодо підготовки вихованців до участі в масових заходах різних рівнів».

Спортивна радіопеленгація та радіозв’язок на коротких хвилях – одні із найяскравіших і найдинамічніших видів спорту. Такими словами відрила обласний захід Оксана Малащук, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та організаційної роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Заступник директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ірина Бабула доповіла про стан, загальні тенденції та актуальні завдання розвитку технічної творчості учнів в Україні та в області, а методист спортивно-технічного відділу Сергій Солодовник проаналізував участь дітей в масових заходах зі спортивної радіопеленгації різних рівнів, аматорських станцій Волині – в заочних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях, звернув увагу учасників семінару на вимоги до написання та оформлення методичних розробок, навчальних програм та посібників. Керівники гуртків у своїх виступах акцентували увагу на чіткому дотриманні Положень та умов проведення змагань, програмному забезпеченні гуртків спортивно-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Досвідом підготовки спортсменів до участі в обласних та всеукраїнських змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації поділився керівник гуртка Анатолій Долинський. Враховуючи попередній досвід проведення змагань із спортивної радіопеленгації ним було акцентовано увагу на помилках і недоліках, які виникають в процесі підготовки та проведенні змагань, а саме на правильному розташуванню та фіксації на учаснику змагань порядкового номеру, дрібному ремонту радіоприймачів, детальному ознайомленню дітей з умовами проведення змагань та правилами поведінки на трасі.

На завершення семінару  було проведено “круглий стіл”, в  ході  якого   було підведено  підсумки  роботи та обговорено методичні рекомендації для подальшого  їх використання у роботі педагогів-позашкільників. Окрім цього на базі лабораторії з позивним UR4PWJ для учасників заходу проведений майстер-клас: «Основні базові кроки підготовки учнівської молоді до змагань з радіозв’язку».

семінар_радіопеленгація163

семінар_радіопеленгація162

семінар_радіопеленгація161

223

Додати коментар