З СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

День працівників освіти щорічно відзначають у першу неділю жовтня. Напередодні свята в актовій залі нашого Центру зібрались всі працівники, аби висловити слова вдячності та нагородити за успіхи окремих з них, а саме: Семенюк Ірину, методиста інформаційно-технічного відділу, Подякою Міністерства освіти і науки України, а методиста предметно-технічного відділу Гаврилюк Аллу Почесною грамотою Волинської обласної ради.

– Це свято, яке об’єднує дітей та дорослих. Професія педагога – одна з найвагоміших та найскладніших. Саме від нас залежить майбутнє молодого покоління нашої держави. В чисті душі ми закладаємо ті цінності та світоглядні орієнтири, які уже в недалекому майбутньому визначать долю України. Щира пошана і вдячність Вам за невтомну працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм, реалізований у вихованцях! – звернувся до присутніх директор Ігор Стельмащук.

Теплі слова прозвучали на адресу й ветеранів педагогічної праці, які прийняли участь в святі, а в їх особі всім сивочолим ветеранам позашкільникам Волині, які зберегли і примножили найкращі традиції, возвеличили педагога – провідника вічних людських цінностей.   

– Велике щастя зустріти в житті по-справжньому талановитих, освічених, ініціативних, мислячих та цілеспрямованих наставників. Від ваших знань і моральних цінностей, чималою мірою, залежить, якими виростуть наші діти. Щиро дякуємо за вашу нелегку, але таку важливу працю, – сказала методист Тетяна Чередніченко.

Пролунали слова привітання від голови профспілки Ірина Гудько: «Сьогодні на нашому святі ветерани педагогічної праці! Щиро вітаю Вас і всіх присутніх педагогів! Міцного здоров’я, великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Висловлюю Вам сердечну вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю. Раді завжди бачити Вас в стінах нашого закладу».

Запальними українськими піснями працівників Центру привітали педагоги музичної школи №2. На завершення голова профспілки вручила подарункові сертифікати.

142

Додати коментар