ЮНІ ВОЛИНЯНИ УХВАЛЮЮТЬ ЗАКОН «ПРО МИР В УКРАЇНІ»

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, діти героїв загиблих в АТО мали  можливість взяти  участь в новорічно-різдвяних заходах у Верховній Раді України. До парламенту було запрошено 280 дітей з  кожного  регіону нашої країни, для яких була організована екскурсія по залах парламенту, а у кулуарах III поверху – різноманітні розважальні програми.

У сесійній залі до дітей з привітанням та подарунками завітав Святий Миколай та відбулася зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом. Також юні волиняни, разом з усіма учасниками заходу, мали змогу відчути себе справжніми депутатами  нашої держави та  абсолютною більшістю проголосували у сесійній залі закон Мрій, закон за мир в Україні та закон про європейське майбутнє України. Керівник Парламенту побажав дітям бути щасливими, аби все в житті у них складалося якнайкраще. «Бажаю вам успіхів, добра і виконання тих трьох законів, які ми разом ухвалили», – сказав він. Захід завершився Гімном України у виконанні усіх учасників разом з хором Апарату Верховної Ради.

Крім цього, діти взяли участь в екскурсії на Софіївську площу, на якій  встановлена головна ялинка України та розміщена резиденція  Святого Миколая. Не забули діти і про своїх рідних та близьких, для яких вони залюбки вибирали на новорічному ярмарку  сувеніри і подарунки.

        ПРО МИР В УКРАЇНІ3  ПРО МИР В УКРАЇНІ9

ПРО МИР В УКРАЇНІ10 ПРО МИР В УКРАЇНІ11

ПРО МИР В УКРАЇНІ8 ПРО МИР В УКРАЇНІ1

ПРО МИР В УКРАЇНІ2 ПРО МИР В УКРАЇНІ7

ПРО МИР В УКРАЇНІ6 ПРО МИР В УКРАЇНІ5

ПРО МИР В УКРАЇНІ4

445

Додати коментар