ЇХ ПОДВИГ ЖИТИМЕ ВІЧНО

Указом президента України №130/2016 «Про відзначення у 2016 році дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні» поставлена  мета належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у другій світовій війні, видатного внеску українського народу у перемогу антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань.

Одним з головних напрямків є виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.

Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,- 

Такі чисті і чесні, як повітря прозоре. 

Пам’ятайте про них і у праці, і в пісні – 

Хай відомими стануть всі герої безвісні…

Такі слова лунали в інформаційно-технічному відділі в гуртках «Юні користувачі ПК» та «Основи Web-дизайну» (керівники гуртків Довгун Л.С., Чернишова Є.О.),  де пройшов Урок мужності.
Із цікавістю діти слухали виступи педагогів:

— Український народ залишився незламним. Він боровся за свою свободу і переміг. 9 травня вшановуємо тих, хто ціною власного життя зберіг наше майбутнє. Вічна слава героям і тим, хто загинув на фронтах Великої Вітчизняної війни…
Атмосфера свята говорила сама за себе й поринувши у страшний час подій війни, діти віддали лише маленьку часточку великої данини, пошани полеглим. Завершилося свято усім відомою мелодією «День Перемоги».

Ніхто не залишився байдужим до величного свята, важливого уроку в житті.

urok_muzhnosti_dovgun161    urok_muzhnosti_dovgun162

351

Додати коментар