ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ УЧНІВ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

21 – 23 травня 2019 року у місті Нетішин Хмельницької області відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

В конкурсі-змаганні взяли участь 42 учасники, які представляли 19 регіонів України, а саме: Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську області та місто Київ.

Відповідно до програми конкурсу учасники виконували чотири завдання. Теоретичний конкурс виявив рівень підготовки та ерудованості учасників, а у технічному завданні діти продемонстрували свої уміння та навики у виготовленні моделей робота з рухомими елементами за готовими розгортками. У творчому завданні учасники заходу виготовляли модель машини на гумомоторі з заданого набору вторинного матеріалу. Завдання з виготовлення літаючої моделі планера складалося з двох частин: виготовлення моделі та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні, де юні техніки випробували власноруч виготовлені планери.

Команду Волинської області представляли Дзвонко Роман, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень КЗ «Луцький НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради», Шнайдюк Ілля, вихованець Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень Луцького НВК «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського», керівник команди Хільчук Жанна Євгеніївна.

 В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу для дітей та керівників була організована розважальна програма для знайомства та екскурсія цікавими місцями міста Нетішин. Вихованці брали активну участь у всіх запропонованих організаторами конкурсах поза обов’язковою програмою.

Вітаємо! Молодці! Бажаємо нових перемог!

288

Додати коментар