ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ СУДДІВ СУДНОМОДЕЛЬНОГО НАПРЯМКУ

Суддівство змагань є почесною і відповідальною діяльністю, що виконується на добровільних засадах. Так, з 07 по 09 квітня 2016 року на базі Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для суддів судномодельного напрямку. У семінарі взяли участь 25 працівників позашкільних навчальних закладів з 13 регіонів України, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва.

Волинську область представляв Музичук Андрій Онуфрійович, керівник гуртків судномоделювання Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

судно_семінар161Привітали учасників заходу: Деміденко Сергій Степанович, президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України, завідувач судномодельної лабораторії Українського державного центру позашкільної освіти.

Семінар-практикум проводився у рамках Відкритого Чемпіонату України з судномодельного спорту (моделі секції «С»). Шість учасників семінару-практикуму взяло участь у роботі суддівської колегії Чемпіонату України, дванадцять учасників пройшли стажування в суддівських бригадах стендової оцінки змагань.

За результатами проведення семінару-практикуму було порушено клопотання перед Федераціїєю судномоделізму і судномодельного спорту України щодо підвищення суддівських категорій та видачі посвідчень суддів з судномодельного спорту учасникам семінару-практикуму, до складу якого увійшов і наш керівник гуртка Музичук Андрій Онуфрійович якому було присвоєно першу суддівську категорію в класі судно моделей «М» (наказ Федерації судномоделізму та судномодельного спорту України від 10.03.2016 року №3).

                       судно_семінар163      судно_семінар162

380

Додати коментар