ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ГОЛІВ ОБЛАСНИХ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 06-07 листопада відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань з авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямів, картингу та радіозв’язку, організований Українським державним центром позашкільної освіти. У складі делегації Волинської області були педагоги Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На відкритті семінару з вітальним словом виступили директор Українського державного центру позашкільної освіти Шкура Геннадій Анатолійович, який побажав присутнім плідної роботи, а також президенти  Федерацій авіамодельного спорту Чорний С.Б., судномоделізму та судномодельного  спорту України Деміденко С.С., Віце-президент Ліги радіоаматорів України Іванчіхин М.О.

Після урочистої частини робота продовжилась у секціях авіамоделізму, ракетомоделізму, судномоделізму, картингу та радіозв’язку, де проводився аналіз  Всеукраїнських заходів  з дітьми та учнівською молоддю у 2017-2018 навчальному році – документація, організація та робота оргкомітетів, вносилися зміни до Правил, Програм проведення заходів, уточнень до календарних планів (сумісно з представниками спортивних федерацій за напрямками), обговорювались вимоги до підготовки місць проведення масових заходів у 2018-2019 навчальному році (кордодроми, майданчики, обладнання, нові вимоги до безпеки проведення тощо).

Голови методичних об’єднань отримали інформацію з питань програм позашкільної освіти науково-технічного напряму. Кардаш Н.В., доцентом кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Ніколайко Н.Ю., завідувачем відділу науково-методичного забезпечення Українського державного центру позашкільної освіти  проведено практичне заняття «Розвиток компетентностей як стратегія життєвого успіху в умовах реформування системи освіти в Україні».

Після обговорення питань щодо внесення змін до правил проведення та оформлення ділової документації, відбувся обмін досвідом роботи між фахівцями та були підведені підсумки роботи семінару-практикуму.

180

Додати коментар