ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ ЖУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ З РАДІОЕЛЕКТРОННОГО КОНСТРУЮВАННЯ

Осінь завжди насичена різноманітними подіями технічного спрямування. І саме тому, з 30 по 31 жовтня 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся Всеукраїнський навчальний семінар з підготовки журі всеукраїнських конкурсів та змагань з радіоелектронного конструювання.

У цьому цікавому, корисному заході взяли участь голови та представники обласних методичних об’єднань з радіоконструювання Донецької, Полтавської, Рівненської, Волинської, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Тернопільської областей та Українського державного центру позашкільної освіти.

Щоб підкреслити його важливість під час відкриття з вітальним словом до усіх присутніх звернулися:

– Боровська Т.Ф., головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації;

– Кохан Й.І., директор Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

– Ковальчук О.С., директор Комунального закладу Тернопільської міської ради “Станція юних техніків”;

– Трач М.В., голова президії Тернопільської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України;

– Собчук А.Г., директор центру радіокомпонентів “Берека”.

Під час роботи семінару було опрацьовано цілий ряд важливих питань. Проведені цікаві майстер-класи та презентації на базі лабораторії радіоелектронного конструювання Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді:

– “Виготовлення пробника для перевірки переходів діодів та транзисторів, конденсаторів, резисторів” (Стеценко В.О., керівник гуртків радіоелектронного конструювання Тернопільського ОКЦНТТШУМ).;

– “Використання проектів Arduino на заняттях гуртка радіоелектронного конструювання” (Козак М.В., керівник гуртків радіоелектронного конструювання Чернівецького центру юних техніків ім. Л.К. Каденюка, Седанов О.О., методист Центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

– Презентація моделі радіокерованого автомобіля на базі платформи Arduino (Чубатий А.В., керівник гуртків робототехніки Комунального закладу Тернопільської міської ради “Станція юних техніків”).

За допомогою Skype-зв’язку було організовано “круглий стіл”, участь у якому взяв завідувач лабораторії радіоконструювання Українського державного центру позашкільної освіти Калита Григорій Степанович. Він розповів про особливості проведення Всеукраїнських змагань з радіоелектронного конструювання, надав багато цікавої методичної інформації щодо підготовки вихованців до змагань. Усі присутні активно ставили питання та висловлювали побажання щодо подальшої співпраці.

Учасники навчального семінару побажали усім талановитих та наполегливих вихованців, ще більше перемог та творчих злетів, висловили щиру подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.

 

324

Додати коментар