ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

14 – 16 квітня 2016 року вперше в Чернігові на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку.

Для участі в заході завітали команди з Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Іванно-Франківської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей. Всього 33 дитини з 15 регіонів України.

Три дні юні моделісти за допомогою паперу, ножиць та клею змагалися у виготовленні моделей транспортної техніки, літаючої моделі планера, виконанні композиції з об’ємного геометричного конструктора та склали теоретичний залік.

Впевнену перемогу здобула команда Чернігівського обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді (керівники Гаркун Л. В. та Лисиця М. А.). Друге місце посіла команда Волинської області (керівник Хільчук Ж. Є.), а третє – команда Сумської області (керівник Кибенко М. М.)

Звісно, у програмі заходу були і екскурсії національно – історичним заповідником «Чернігів Стародавній», години відпочинку «Ерудит», майстер–класи по виготовленню патріотичної символіки, захоплюючими стали аматорські змагання на міні – треку, вражаючими – побажання учасників на Дереві Єднання «Ми – єдина Україна». Побували гуртківці в Антонієвих Печерах і в Троїцько – Іллінському монастирі. А на завершення конкурсу-змагання пройшли запуски міні – планера та виставка дитячих творчих робіт.

ПТМ_всеукр161

ПТМ_всеукр162 ПТМ_всеукр164

ПТМ_всеукр163

ПТМ_всеукр169

          ПТМ_всеукр165     ПТМ_всеукр166

ПТМ_всеукр167 ПТМ_всеукр168
         ПТМ_всеукр1610          ПТМ_всеукр1611

619

Додати коментар