ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО»

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за інформаційної підтримки Інституту політико-правових та релігійних досліджень в травні-червні проводиться Всеукраїнський конкурс малюнків «Я маю право» на тему: «Права людини очима дітей».

В 2018 році у конкурсі взяло участь  понад 3000 дітей з різних регіонів України.  Організатори забезпечення участі у заході від Волинської області – лабораторія художньо-технічного відділу ЦНТТУМ. На конкурс було відібрано та подано 20 кращих творчих робіт юних митців волинського краю.

Всеукраїнська експертна комісія конкурсу відібрала 19 індивідуальних та колективних робіт  в різних вікових категоріях, автори яких були запрошені на церемонію нагородження в м. Київ. Серед переможців – Гінайло Софія, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» (кер. Ірина Вензловська)  Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості, яка зайняла 1 місце в старшій віковій категорії.

Церемонія нагородження переможців відбулася 3 червня 2018 року в Парку Тараса Шевченка в рамках фестивалю «Я маю право» під девізом «Знаю! Дію! Захищаю!». Участь у заході взяли  Міністр юстиції України Павло Петренко, народний депутат України  Ірина Луценко, заступник Міністра юстиції Гія Гецадзе, Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Андрій Бутенко. Захід відбувся за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Організатори влаштували справжнє свято для дітей та дорослих від Міністерства юстиції України та Київської міської державної адміністрації.

 

  

Вітаємо талановиту волинянку з заслуженою перемогою!

301

Додати коментар