ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОЛОКВІУМ ШКОЛЯРІВ «КОСМОС. ЛЮДИНА. ДУХОВНІСТЬ»

vseukr-kosmos-lyudina-duhovnist16221- 23 вересня 2016 року на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов традиційний Всеукраїнський колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність». У колоквіумі узяли участь 10 команд з 10 областей України: Волинської, Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Рівненської, Черкаської та Київської.

До складу команди Волинської області увійшли 3 юних науковці: Кашевська Аліна, вихованка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Мацюх Ігор учень ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Олика Ківерцівського району, Решетник Денис, вихованець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

vseukr-kosmos-lyudina-duhovnist165Аліна Кашевська презентувала свою роботу «Можливості життя людини в космосі» у секції «Твої можливості людино», Ігор Мацюх представляв роботу «Біблія та фізичні закони світобудови» у секції «Суперкнига» (науковий керівник Харковлюк Валентина Петрівна). За сумою балів вони стали переможцями у своїх секціях, та отримали дипломи третього ступеня Українського державного центру позашкільної освіти. Денис Решетник представляв роботу «Фрактали у природі і в космосі» (науковий керівник Бондар Ярослава Степанівна), за яку отримав диплом другого ступеня Українського державного центру позашкільної освіти.

vseukr-kosmos-lyudina-duhovnist163При оцінюванні робіт враховувались такі критерії як актуальність, оригінальність, новизна теми, практична значимість отриманих результатів, культура доповіді та стиль ведення наукової дискусії.

Колоквіум проводиться вже в 19 раз, але щоразу він є цікавим і змістовним як для учасників конкурсу, так і для керівників команд. Крім секційних засідань та захисту наукових проектів учасників колоквіуму, за ці дні було проведено безліч цікавих заходів – екскурсії до історичних пам’яток Закарпатської області та міста Ужгорода зокрема. Програмою колоквіуму були також передбачені вечори спілкування, відпочинку та дискотеки.

Пишаємось нашими переможцями та в подальшому бажаємо юним інтелектуалам Волині удачі і якнайбільше почесних нагород!

vseukr-kosmos-lyudina-duhovnist161

vseukr-kosmos-lyudina-duhovnist164

513

Додати коментар