ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ МОЛОДИХ ПЕДАГОГІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

19-20 грудня ц. р. педагоги художньо-технічного відділу ЦНТТУМ (Юрчинська Г.М., Мєлєшкова Н.В.) взяли участь у Всеукраїнському форумі молодих педагогів позашкільних навчальних закладів, який був проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук та інших організацій. Захід проводився з метою підвищення професійного розвитку молодих спеціалістів, створення простору для обміну досвідом і формування спільноти освітян.

Учасниками форуму стали понад 150 молодих педагогічних працівників, педагогів-наставників та керівників Шкіл молодого педагога позашкільних навчальних закладів із усіх регіонів України.

Під час заходу були проведені:

  • панельна дискусія «Ключові компетентності сучасного педагога»;
  • педагогічні майстерні від найкращих та найсучасніших провідних навчальних установ та організацій на актуальні теми: «Тренінг професійного самоусвідомлення», «Розвиток критичного мислення або медіа-грамотності», «STEM-освіта» «Я та інший. Толерантність та культурна сензитивність у роботі педагога» «Google-Suite для організації позашкільної освіти»;
  • майстер-класи переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2016 році;
  • презентації інноваційних проектів діяльності позашкільних навчальних закладів;
  • дискусійні майданчики;
  • презентація виставки методичної літератури.

За підсумками роботи Форуму всі учасники отримали Сертифікат, а педагоги-професіонали, які мають власні педагогічні досягнення були відзначені спеціальною відзнакою Форуму – нагородним знаком «Педагогічний Оскар».

forum-molodih-pedagogiv161

forum-molodih-pedagogiv162

forum-molodih-pedagogiv163  forum-molodih-pedagogiv164

2 170

Додати коментар