ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

З 12 по 14 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості міста Кам’янець-Подільського відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку, на який прибуло 17 команд (38 учасників) з усіх областей України та м. Києва. 

Три дні юні моделісти за допомогою паперу, ножиць та клею змагалися у виготовленні моделей транспортної техніки, літаючої моделі планера, виконанні композиції з об’ємного геометричного конструктора, склали теоретичний залік.

Команда Волинської області у складі Кориневського Костянтина, вихованця Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учня КЗ «Луцький НВК № 26 Луцької міської ради», Ковальчука Вадима, вихованця Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учня КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 Луцької міської ради» (керівник команди Хільчук Ж.Є.) посіла почесне четверте місце.

У програмі заходу були пішохідні екскурсії по вечірньому Кам’янцю, діти побували у Старому місті, із захватом милувалися краєвидами, архітектурними та природними пам’ятками.

                            

Вітаємо! Молодці! Бажаємо нових перемог!

391

Додати коментар