ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ (ЮНАКИ) З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (ТРАСОВІ МОДЕЛІ) IV РАНГ

З метою популяризації та розвитку автомодельного спорту в Україні серед учнівської молоді, підвщення рівня їх фізичної та технічної підготовки,  практичної майстерності з 4 по 8 червня 2019 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходили Всеукраїнські відкриті змагання (юнаки) з автомодельного спорту (трасові моделі) IV ранг.

В заході взяло участь 10 команд з м.Києва, Волинської, Чернігівської, Одеської, Львівської, Тернопільської, Миколаївської  областей, які змагалися  у класах моделей «Ретро», «Євроспорт-стандарт», «Вантажівка», «G-33». Волинську область представляли команди з ЦНТТУМ, Луцького міського ЦНТТУМ, Звірівської ЗОШ І-ІІ ст. Ківерцівського району.

Юним автомоделістам  були  організовані екскурсії по місту, до Замку Любарта,  Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, ігри.

За підсумками змагань команда Волинської області (кер. Кадлубицький П. І.) посіла ІІ місце та нагороджена дипломом Українського Державного Центру позашкільної освіти.

379

Додати коментар