ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС З ІСТОРИКО-ТЕХНІЧНОГО СТЕНДОВОГО МОДЕЛЮВАННЯ

Стендовий моделізм – це не лише філігранне виговлення моделей, а й глибинний історичний пошук. Наші вихованці розуміють, як тісно пов’язані між собою поняття: «минуле», «сьогодення», «майбутнє».

З 12 по 14 грудня 2018 року Українським державним центром позашкільної освіти на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва проведено Всеукраїнську виставку-конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

Захід проводився з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації масштабного моделізму, як виду технічної творчості, організації змістовного дозвілля дітей, пошуку та підтримки технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання інтелектуального, духовного розвитку дітей.

У заході брало участь 13 команд з дев’яти областей України: Волинської, Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Рівненської, Тернопільської, Харківської та Хмельницької.

На виставку-конкурс було представлено 220 моделей та композицій у номінаціях: авіація, автотехніка, бронетехніка, флот, діорами, космос, залізнична техніка, фігури, фентезі, артилерія, фігури, «Збройні сили України».

Вітаємо команду Центру науково-технічної творчості учнівської молоді у складі Дрозда Андрія, Цаана Богдана за зайняте I місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі. Керівник команди Красовський Сергій Миколайович нагороджений грамотою УДЦПО за підготовку команди-переможця.

Для всіх учасників цей захід став живим уроком історії та реальним інструментом концентрації суспільної уваги навколо історичної спадщини, збереження пам’яті про події, пов’язані з героїчним минулим.

 

287

Додати коментар