ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОМП’ЮТЕРНИКА

14 лютого – День Закоханих просто і закоханих в комп’ютерну техніку, адже в цей день відзначається неофіційний, але відомий в професійному світі День комп’ютерника.

В далекому 1946 році, 14 лютого американці змогли запустити перший повноцінний комп’ютер – проект називався ENIAC, що можна перевести як електронний числовий інтегратор і обчислювач. Як водиться, створювався цей монстр від обчислювальної техніки за рахунок військових і для вирішення їхніх специфічних завдань. 

Саме тому, напередодні свята, в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді була проведена дискусія «Комп’ютерна та Інтернет – залежність як актуальні проблеми сучасності» для вихованців гуртків інформатики. Культорганізатор разом із дітьми визначили  та проаналізували основні проблеми комп’ютерної та інтернет-залежності у молодіжному середовищі, вказали причини появи, симптоми та наслідки комп’ютерної залежності, створили пам’ятку щодо способів формування адекватної самооцінки  для профілактики комп’ютерної залежності. Розглянули вплив комп’ютера та мережі INTERNET на соціокультурний розвиток учнівської молоді. Також вихованці гуртків поділилися особистим досвідом щодо впливу комп’ютерних ігор. За допомогою рольової гри: «Судити чи не судити» намагались проаналізувати уявлення дітей про позитивні та негативні сторони комп’ютерних ігор. Психолог провела тестування з метою виявлення Інтернет залежності у гуртківців та розповіла про шляхи подолання цієї залежності.

У День комп’ютерника ми приєднуємося до привітань на адресу всіх професіоналів комп’ютерної справи! Тож вітаємо керівників гуртків інформатики ЦНТТУМ, їх вихованців –  майбутніх геніїв комп’ютерних технологій! Бажаємо Вам життя без особливих збоїв, надійної роботи всіх, ввірених Вашому відомству електронно-обчислювальних пристроїв! Відмінного здоров’я і бадьорого настрою! Зі святом Вас, Ваших рідних та близьких!

376

Додати коментар