ВОЛИНСЬКІ РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ

3 січня 2019 року в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся з обдарованою молоддю Волині. Захід, який назвали «Волинські різдвяні зустрічі», пройшов в області вперше та стане традиційним.

Близько тридцяти обдарованих хлопців та дівчат з різних районів області познайомилися з Олександром Іллічем, презентували свої дослідження, таланти та здобутки, а також обмінювалися думками щодо можливостей розвитку регіону. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці гуртків інформаційно-технічного та спортивно-технічного відділів.

У своєму вітальному виступі Олександр Савченко зазначив, що тут зібралася еліта області, кращі діти, які вже багато досягли, втілюють в життя свої мрії та займаються улюбленою справою. 

– У такому молодому віці ви маєте чимало нагород та перемог. У вас є велика перспектива. І мені важливо від вас почути, що повинна зробити громадськість та влада, аби ви могли себе реалізувати. При серйозній та сприятливій підтримці ви досягнете ще більшого. Хтось дійсно повинен штовхати науку, і якщо це — ваше покликання, то ми зобов’язані вам допомогти, — зауважив Олександр Ілліч.

По завершенні дійства присутні спільно з Олександром Савченком заспівали колядку, зробили колективну фотографію та отримали різдвяні подарунки.

168

Додати коментар