ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ АВТОМОБІЛІСТІВ ВОЛИНІ!

автомобілістів Волині16711 березня 2016 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласні змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді. У заході взяло участь 16 команд,  85 учасників.

У перегонах з трасових автомоделей цього року змагались між собою    8 команд (52 учасники) з міст та районів області. Програмою змагань передбачено індивідуально-командну першість у класах автомоделей «RETRO», «F – 1», «Вантажівка», «G-33» «G – 12», «Євроспорт стандарт». Суть цих змагань полягає в тому, що юний автомоделіст виставляє на трек копію спортивної автівки і керує нею за допомогою пульта. Перемогу здобуває той екіпаж, чия машинка проїде найбільше кіл за дві хвилини по кожній з 4-ох доріжок.  Змагання з трасового автомоделізму продемонстрували зростання спортивно-технічної майстерності дітей, їх теоретичної підготовки, що свідчить про цілеспрямовану роботу керівників гуртків.

То ж, у командному заліку з трасового автомоделізму місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді  (кер. команди Кадлубицький П.І),

ІІ місце – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (кер. команди Данильчук І.Є),

ІІІ місце – команда Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості  (кер. команди Семенюк В.С).

автомобілістів Волині162У змаганнях з кімнатних кордових автомоделей взяло участь 8 команд (32 учасники) в 4 класах моделей ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка, які під силу самостійно побудувати автомоделістам молодшого шкільного віку. Члени суддівської колегії оцінювали все: охайність та точність виконання моделей, а найважливіше, що захоплює всіх юних моделістів, – швидкість.

Безпосередньо перед змаганнями моделі проходили технічний огляд, під час якого судді не тільки оглядали та оцінювали моделі за правилами змагань, а й давали поради щодо покращення їх технічних можливостей. А далі – ходові випробування. Тут немає жодних дрібниць – все має бути налагоджено та підготовлено, і тоді – найкращий результат гарантовано. Моделі рухалися по колу діаметром 5,3 метра. На дистанції 100 метрів (6 кіл) модель повинна була розвинути найбільшу швидкість – 35-50 км/год. Під час стартів використовувалась кордова траса із задіянням комп’ютерної програми та системи електронної засічки, яка давала точне визначення результатів (як на «дорослих» змаганнях – з точністю вимірювання до 0,001 км/год.).

Так, за підсумками змагань, в командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогла команда Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, друге місце посіла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, третє –  команда Нововолинського міського центру дитячої та юнацької творчості.

На закінчення змагань переможцям командного заліку було вручено дипломи відповідних ступенів управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та кубки, а призери особистого заліку були нагороджені грамотами Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та медалями.

            автомобілістів Волині161     автомобілістів Волині163

автомобілістів Волині164

автомобілістів Волині166

автомобілістів Волині165

270

Додати коментар