ВИСТАВКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ – ГАРМОНІЯ ТРЬОХ ПОНЯТЬ: ТРЕБА, ВАЖКО, ПРЕКРАСНО!

22 лютого 2017 року управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений обласний семінар-практикум для організаторів районних (міських) виставок-конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді «Виставкова діяльність – гармонія трьох понять: треба, важко, прекрасно!». У заході взяло участь 27 педагогів з навчальних закладів області.

Програмою семінару-практикуму передбачено розгляд проблемних питань з розвитку науково-технічної творчості в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах області, отримання нової інформації з питань  вдосконалення виставкової діяльності, оволодіння технологіями навчання і виховання на заняттях гуртків науково-технічного напряму.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась Бабула І.І., заступник директора з навчально-методичної роботи ЦНТТУМ, та окреслила спільні перспективи діяльності організаторів обласних та районних (міських) виставок-конкурсів з науково-технічної творчості учнівської молоді.


В теоретичній частині заходу з питанням «Визначення змісту основних компетентностей в початковому технічному моделюванні» виступила Гаврилюк А.А., методист предметно-технічного відділу ЦНТТУМ, координатор обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початково-технічного моделювання. Юрчинська Г.М., завідуюча лабораторії художньо-технічного відділу ЦНТТУМ, координатор  обласних очно-заочних виставок, конкурсів учнівської молоді з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва,  розкрила тему  «Національно-патріотичне виховання особистості у позашкільному навчальному закладі як стратегічне завдання: пошуки, здобутки, перспективи».

В практичній частині Калугіна І.М., методист ЦНТТУМ, координатор обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!», провела з учасниками заходу  моніторинг якості конкурсних робіт та екскурсію  на обласну виставку науково-технічної творчості учнівської молоді. Також представники районів (міст) ознайомились з роботами переможців обласних конкурсів малюнків в техніках живопис, графіка, комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику та  «Безпека дитини – добробут країни», які вперше були проведені в 2016 році на виконання завдань Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

 

На закінчення семінару-пратикуму був організований круглий стіл, на якому учасники поділились враженнями, планами на майбутнє та  висловили щиру подяку організаторам за співпрацю та вирішення проблемних питань з розвитку науково-технічної творчості в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах області.

 

267

Додати коментар