Виставкова зала обласної виставки-конкурсу включена до системи навчально-виховної діяльності як органічна складова всієї життєдіяльності ЦНТТУМ.

Виставкова зала – майданчик організованого науково-технічного середовища для розвитку, творчої самореалізації та самовдосконалення вихованців гуртків науково-технічного напрямку та керівників гуртків позашкілля області. Вона дає можливість удосконалення змісту й форм навчально-виховного процесу до якісно нового рівня через органічне включення виставкової зали до життєдіяльності Центру.

Позиціонується як науково-технічний об’єкт в Луцьку та Волинській області для надання творчій особистості комунікативних можливостей, вибору індивідуальної траєкторії розвитку та способів самореалізації. Функції виставкової зали ЦНТТУМ: представницька, рекламно-агітаційна, навчальна, виховна, методична, просвітницька, комунікативна. Постійна експозиція виставки-конкурсу налічує близько трьохсот експонатів і охоплює всі розділи, які зазначено в Положенні про проведення, експонати щороку оновлюється.

Екскурсійна програма виставкової зали

обласної виставки – конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»: 

– Індивідуальні екскурсії проводяться для групи від 1 до 10 відвідувачів.

– Групові екскурсії для школярів проводяться для групи від 15 до 25 дітей.

Екскурсію необхідно замовити не пізніше, ніж за тиждень, тривалість – 45 хвилин. 

Заявка на екскурсію

Попередні заявки на екскурсії приймаються за тел./факс 71-23-63 та електронною  поштою volyncnttum@gmail.com

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати експозицію виставки-конкурсу!