ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ ПАМ’ЯТКАМИ ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ

Розвісили гостинно рушники – 
Запахли в хаті трави, сонце, квіти.
І почали поля, ліси, струмки 
Та вся земля зі мною говорити.

Європа – це континент, де існує не лише багато цікавих традицій, але й спільні цінності. Саме тому єврознавство повинно стати одним із важливих напрямів роботи, зокрема приділити увагу ознайомленню вихованців з історією розвитку окремих країн, їх символікою, звичаями, спектром європейських держав, культурним надбанням, визначними місцями, відомими діячами у різних сферах життєдіяльності.

15 квітня у рамках Тижня інформаційно-технічного відділу  організовано віртуальну подорож, присвячену Міжнародному дню пам’яток і визначних місць «Український рушник – символ національної єдності». 

Український рушник прийшов до нас з давніх давен. Як багато промовляють вишиті рушники до нас! А який настрій він створює! Які формує естетичні смаки!

Цікаву подорож пам’ятками історії і культури організували та провели керівники гуртків Оксіньчук Т.В., Семенюк І.В. 

Педагоги закликали вихованців до вивчення історико-культурної спадщини українського народу в зв’язку з прагненням скласти об’єктивну картину історичного буття народу, подій, що мали місце на українських теренах, бажання розглядати свою державу і її надбання у контексті європейського виміру.

Наше прагнення – зайняти належне місце в європейському культурному процесі, адже без минулого, без коренів немає майбутнього в жодного народу, в жодної родини, в жодної людини. 

474

Додати коментар