ВІРНИЙ СИН СВОГО НАРОДУ

На багатовіковому шляху до своєї незалежності український народ подарував світові багато видатних мислителів, які генієм свого розуму, невсипущою працею на культурній, громадській і політичній ниві втілювали у життя мрії і прагнення багатьох поколінь українців. Серед них почесне місце належить Михайлові Грушевському.

Більше дізнатися про цю непересічну людину, справжнього патріота  і будівничого української нації вихованці гуртка дизайн виготовлення штучних квітів ( кер. Мєлєшкова Н. В.) змогли під час літературно-історичного екскурсу на тему: «Вірний син свого народу», який пройшов 30 вересня 2016 року і був присвячений 150-ччю з дня народження великого українця.

Михайло Сергійович Грушевський – видатний вчений світового рівня, один із лідерів українського національного руху, невтомний дослідник історії та культури українського народу, поборник його соборності.

Творча спадщина Грушевського налічує не лише близько двох тисяч публіцистичних і наукових праць з історії  України, її літератури і культури, але також і численну архівну і , зокрема, епістолярну спадщину, що є багатющою скарбницею думок і практичного досвіду з різних питань розбудови української держави, які є актуальними у наш час.

Михайло Грушевський належить до тих громадських діячів, які сповна пізнали велич і насолоду тріумфу і гіркоту поразки, але до кінця залишилися вірними ідеї усього життя — самоствердженню свого народу. Пам’ять про нього — вічна, а його наукові праці — невичерпне джерело мудрості.

168

Додати коментар