ВІДТЕПЕР, ВИ – ГУРТКІВЦІ!

20 вересня 2018 року в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся захід «Посвята в гуртківці».
Наша дружня, творча родина поповнилася новими вихованцями. Для дітей, які вперше переступили поріг нашого закладу він стає другою домівкою, куди завжди хочеться повертатися, де з’являється бажання творити, спілкуватися, відпочивати і дружити.
На початку заходу ведучі привітали присутніх вихованців, їх батьків та керівників гуртків. Підняла усім настрій гра «Знайомство!», у якій активно брали участь не лише діти, а й дорослі. Новачків-гуртківців вітали вихованці Центру та розповіли про наші будні.
Ознайомитися з напрямками роботи гуртків допоміг вірш, який написали наші педагоги, де описали різнопланову роботу гуртків. Познайомившись діти склали урочисту клятву юного гуртківця – це означає, що відтепер вони офіційно стали нашими вихованцями.
Чудовим завершенням свята стали майстер класи. Усі охочі залюбки приймали участь: вирізали, малювали, ліпили, пиляли, запускали моделі машин.
Свято вдалося яскравим та позитивним. Батьки новоспечених вихованців побажали успіхів керівникам гуртків та всім, хто здобуває освіту у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Впевнені, що велика родина нашого закладу поповнилась гідними вихованцями, які примножать славу нашої громади своїми перемогами, витворами мистецтва та іншими досягненнями!

 

 

340

Додати коментар