ВІДКРИТТІ ЗМАГАННЯ З КОРДОВИХ АВТОМОДЕЛЕЙ (У ПРИМІЩЕННІ, МОЛОДШІ ШКОЛЯРІ)

З 4 по 6 грудня 2015 року у м. Стрий Львівської області відбулися Відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях) у віковій категорії молодші школярі.

Протягом трьох днів на трасі змагалися 62 моделі, створені руками самих юних автоконструкторів, які роблять перші, але вже впевнені кроки в технічній творчості. Всього у змаганнях взяли участь 46 учасників з Волинської, Житомирської, Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Хмельницької областей, а також зі Стрийської станції юних техніків (дві команди).

Спортсмени нашого Центру, які захищали честь Волині були представлені у складі 6-ти вихованців (керівник Пивоваров В.Л.), які, судячи з результатів, не збираються поступатися більш титулованим командам та із піднятим настроєм та бойовим духом проявляли всі свої знання та вміння на практиці.

На змаганнях було все – дитячі емоції зашкалювали. Тут – і радість перемоги, й переживання невдач, хвилювання перед виступами. Проте, серед восьми команд до чемпіонських медалів волинянам не хвалило всього одного кроку.

Результати, показані командою Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, не відстають від лідерів.

Перемогла команда Хмельницької області,

друге місце зайняла команда Львівської області,

третє – Сумської області.

Команда Волинської області із мізерним програшем у 4 очка посіла четверте місце.

Стрий_Солодовник151    Стрий_Солодовник152    Стрий_Солодовник153

Організатори змагань і Національна українська федерація автомодельного спорту (НУФАМС) вручила призи та дипломи кожну учаснику змагань.