ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Осінь багата своїми дарами, красою природи, яка чарує своїми барвами, але найбільше її багатство – початок навчального року в освітніх закладах, які наповнюються дитячим сміхом, бажанням пізнати себе, розкрити таємниці незвіданого, цікавими зустрічами та улюбленими справами.

Позашкільні заклади – це той самий острівок, де дітям комфортно проводити свій вільний час, де реалізується творчий потенціал вихованців. Саме в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді кожна дитина має можливість обрати для себе той напрямок особистісного росту, який найбільше відповідає її природним здібностям, інтелекту, темпераменту.

З цією метою 20 вересня спільно з Державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ було проведено День відкритих дверей.

Атмосфера гарного святкового настрою надихнула вихованців, батьків, дітей, педагогів та гостей заходу на творчість. Кожен бажаючий зміг продемонструвати свої навики, вміння на майстер-класах, які давали керівники гуртків Центру: Хільчук Ж.Є., Дуда Л.О., Рабчук О.М., Дудар О.Д., Черній Л.Я., Прокопчук С.В., Седанов О.О., Білітюк Т.П., Плащевська С.А.

Перенестися у світ техніки, науки, цікавого та прекрасного можна на гуртках Центру за напрямами: спортивно-технічний, предметно-технічний, інформаційно-технічний та художньо-технічний.

Ми переконані, що таємницю творчості слід шукати в любові, любові до світу, своєї справи, до дітей.

 

224

Додати коментар