ВІД ТВОРЧОГО ПОШУКУ ДО ТВОРЧОГО УЧНЯ

В рамках проведення Тижня предметно-технічного  відділу, з метою активізації творчого потенціалу, виявлення підтримки обдарованих та талановитих дітей проведено ряд заходів: виставка робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання «Подорож в таємничу епоху динозаврів» поєднала творчий пошук, активність та достатню підготовку вихованців умінням працювати з фанерою. Для усіх бажаючих протягом Тижня працювала виставка проектів вихованців гуртків радіоелектронного конструювання на основі енергозберігаючих та природоохоронних технологій «Природні ресурси та їх розумне використання». Виготовлені власними руками проекти мали практичне спрямування та просту конструкцію.

Сучасний побут і промисловість важко уявити без роботів. Їм знайшли широку сферу застосування у промисловості для виконання різноманітних операцій. Для більшої зацікавленості учнів була проведена віртуальна подорож на тему «Сучасні роботи, як помічники у побуті та на виробництві». Подорожуючи від одного відео до іншого у всесвітній павутині вихованці отримували відповіді на усі свої запитання.

Під час Тижня предметно-технічного відділу проведено засідання методичного об’єднання керівників гуртків, де розглядалося ряд питань щодо підвищення якості навчання, виховання і розвитку дітей, ефективності застосування нетрадиційних форм і методів в освітньому процесі, професійного росту педагогів, впровадження новітніх досягнень науки та передового досвіду в діяльність педагогів відділу.

Загалом масовими заходами, що сприяли інтелектуальному, естетичному, творчому розвитку дітей, було охоплено понад 158 вихованців відділу.

Таким цікавим і насиченим видався Тиждень предметно-технічного відділу у 2019 році!

83

Додати коментар