ВІД ТВОРЧОГО ПОШУКУ ДО ЕФЕКТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ…

10 лютого 2016 року управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації спільно з центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Ковельської міської станції юних техніків провели обласний семінар для керівників гуртків авіамодельного спорту з проблеми: “Від творчого пошуку до ефективного результату: як зробити освітній процес продуктивним, а навчання цікавим”.

Семінар_Ковель162Із вітальним словом до учасників заходу звернувся Віктор Бичковський, начальник управління освіти Ковельської міської ради, про стан, загальні тенденції та актуальні завдання розвитку авіамодельного спорту в Україні та в області розповіла Семінар_Ковель166Ірина Бабула, заступник директора з навчально-методичної роботи Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Семінар_Ковель167

Сергій Солодовник, методист спортивно-технічного відділу Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, проаналізував участь команд в масових заходах всіх рівнів з авіамоделізму, звернув увагу на проблеми, досягнення та перспективи. Захоплюючий практикум із ознайомлення з досвідом роботи побудови та загальними вимогами до вільнолітаючих, кордових, радіокерованих авіамоделей, підготовки команд до змагань провели Анатолій Михалевич та Генадій Ілюшик, керівники гуртків Ковельської міської станції юних техніків. Проведено  демонстраційні льотні запуски авіамоделей, учасники семінару підкорили повітряний простір за допомогою авіасимулятора радіокерованих моделей.

Семінар_Ковель161Новачкам настійно рекомендується починати пілотування авіамоделей з симуляторів польотів.

Важливим питанням цьогорічного семінару було обговорення організації, місця проведення обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту, вимоги до класів моделей.

Загалом, семінар засвідчив, що авіамоделізм – це  цілеспрямований процес і результат навчання, виховання, розвитку дітей та учнівської молоді.

Усім учасникам зичимо спортивного довголіття і бажаємо талановитих, наполегливих вихованців, злетів та перемог.

Семінар_Ковель163 Семінар_Ковель164

Семінар_Ковель165

Семінар_Ковель168 Семінар_Ковель169

345

Додати коментар