ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ВИЗВОЛИТЕЛЯМ

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих долей, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій землі.

У ті трагічні роки наші батьки та діди на фронтах війни наполегливо відстоювали мир і гідне майбутнє держави. Багато наших земляків загинуло у горнилі війни.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв-фронтовиків, життя яких є взірцем служіння народові. Ми в неоплатному боргу за їх величний подвиг. Ми в неоплатному боргу перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращий період життя. Вдячні трудівникам, які відбудовували народне господарство, піднімали з руїн міста і села.

В цьому році, 28 жовтня, відзначили 72-у річницю визволення України від фашистських загарбників. Саме у цей день завершилось остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

На меморіальному комплексі «Вічна Слава» відбулася панахида за загиблими у Другій світовій війні. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку «Поранений солдат».

Вшанувати пам’ять воїнів, які загинули у боях за визволення України та ціною власного життя вибороли наше сьогодення прийшли вихованці гуртків дизайну виготовлення штучних квітів, конструювання та моделювання одягу разом зі своїми керівниками.

vichna-pam-yat-vizvolitelyam161 vichna-pam-yat-vizvolitelyam166

vichna-pam-yat-vizvolitelyam162

vichna-pam-yat-vizvolitelyam163 vichna-pam-yat-vizvolitelyam164

vichna-pam-yat-vizvolitelyam165Вічна пам’ять визволителям Української землі, полеглим на  полі битви! Честь і слава живим героям сьогодення!

373

Додати коментар