ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ – НАТХНЕННЯ І ПОЗИТИВ

Вихованці гуртка «Конструювання та моделювання одягу» свої нетривалі весняні канікули вирішили використати в повній мірі. Перше тепло приносить в наші серця позитивний настрій і бажання творити.

На одне з занять вихованцям гуртка було дане завдання: знайти цікаві замітки в журналах або інтернет-виданнях про те, що надихає на творчість наших визначних особистостей сьогодення. Виявляється, що пошук відповідей на поставлене питання, змусив дітей  задуматися про власні джерела творчості. Щось таки має спонукати і надихати. Заняття перетворилося на справжню лабораторію з пошуку музи творчості. Результатом творчого розслідування  став колаж, де діти змогли узагальнити все те, що, на їхню думку, надихає на творчість: зустрічі з творчими особистостями, перегляд майстер-класів, прогулянки з друзями на природі, відвідування історичних пам’яток, музеїв та виставок тощо. На заняттях нашого гуртка панує атмосфера творчості, яка надихає на створення унікальних речей.

Великий спектр позитивних емоцій вихованці гуртка отримали переглянувши мультфільм 28 березня в Прем’єр Сіті «Королівський коргі», головним героєм якого стало непосидюче цуценя Рекс. Він живе у Букінгемському палаці разом із королівською родиною, тож йому дістаються найсмачніші ласощі та найм’якші дивани для відпочинку. А грається з ним сама королева. Та якось, рятуючись від інтриг у палаці, Рекс тікає. Для нього відкривається небезпечний світ лондонських вулиць. Спостерігаючи за неймовірними пригодами цуценяти, які змушують Рекса переоцінити своє відношення до королівського статусу, вихованці гуртка  зробили наступні висновки: потрібно цінувати друзів, не боятися життєвих труднощів та вміти свої слабкі сторони перетворити на переваги. Відмітимо, що мультфільм може не тільки розважати й веселити, але й повчати і виховувати дітей.

104

Додати коментар