ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ: ВЕСЕЛО І ТВОРЧО

Під час весняних канікул вихованці гуртка «Конструювання та моделювання одягу» (керівник гуртка Прокопчук С.В.) мали змогу  весело провести час і творчо попрацювати.

В наш час екологічна проблема займає перше місце у всьому світі. Використані речі викидають на смітники, які «розростаються як гриби» і забруднюють довкілля. В рамках проекту «Ідеї для бізнесу», що проходить у ЦНТТУМ, вихованці гуртка виготовили органайзер для швейного приладдя використовуючи предмети, здавалося б, зовсім нецікаві і не гарні: консервні банки та ящик для фруктів. Діти із захватом та завзяттям взялися до роботи: ящик перетворився на основу органайзера, – в ньому були розміщені кишені з тканини, підставка для приладдя з фетру. Баночки учні обклеїли тканиною, а кришечки до них виготовили з різнокольорового фетру і оздобили квітками і гудзиками. Результатом роботи, яка захопила всіх учасників, став корисний та красивий органайзер для швейного приладдя, де можна було розмістити різноманітну фурнітуру і все, що пригодиться для творчої роботи. Таким чином, учні хотіли показати, що будь-яким речам  можна дати «нове життя» і практичне застосування. А якщо таку річ гарно оформити, то вона користуватиметься попитом і знайде свого покупця.

5 квітня вихованці гуртка разом зі своїм керівником відвідали кінотеатр MULTIPLEX, де переглянули мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» – український 3D-анімаційний фільм-фентезі, режисера Олега Маламужа. Фільм розповідає про мандрівного артиста Руслана, який рятує викрадену злим чарівником Чорномором княжну Людмилу. На долю головного героя випадає багато пригод і перешкод, але він не здається і досягає успіху. Цей фільм вчить бути наполегливим, сміливим, вірити в себе і свої сили. У вихованців залишилися позитивні враження. Зокрема, учні відмітили, що цей фільм може гідно конкурувати з закордонними і знятий на високому рівні. Висловили сподівання на збільшення кількості і якості українських мультфільмів. Адже вони не тільки розважають, але  вчать і виховують  дітей.

   

 

354

Додати коментар