ВЕСЕЛА НАУКА

У квітні місяці 2016 р. в м. Одеса відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». На захід було представлено проекти учнів 6–11-х класів з 55 міст України у 5-ти категоріях:
– анімація «Весела наука»;
– графіка «Залежність людства від технічного прогресу»;
– короткометражний фільм «Емпатія – відчуй себе на місці іншої людини»;
– фотографія «Піймай момент щастя»;
– додатки для мобільних пристроїв.

Конкурс проходив безпосередньо на території школи-ліцею «Чорноморський», м. Одеса де фіналісти захищали свої роботи перед журі, до складу якого увійшли провідні фахівці України.

весела_наука168Серед учасників була і вихованка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Голюк Наталія (керівник гуртка Солодовник С.В), єдиний представник України, якої дві роботи увійшли у фінал конкурсу.

Наталія представляла свої роботи у категорії «Фотографія», з назвами  “Кожен вік щасливий по-своєму” та “Кохайтеся ж, любітеся як серденько знає…”. Під час урочистого нагородження переможців у «Банкірському домі» зі святковим концертом із завмиранням серця та великою надією ми очікували на результат. І це сталося! Ми отримали диплом І ступеня, медаль, кришталевий кубок і приз –  сучасний мобільний телефон. А окрім цього – багато яскравих вражень, позитивних емоцій та натхнення на участь у наступних конкурсах.

Вітаємо нашу вихованку та бажаємо нових перемог!

весела_наука162    весела_наука163   весела_наука167

весела_наука164

весела_наука165

весела_наука166

весела_наука161

286

Додати коментар