В зоопарку різні звірі 

І великі і малі, 

І пухнасті та сміливі 

І красиві й геть смішні

Користуючись гарною погодою вихованці гуртків «Дизайн виготовлення штучних квітів» (керівник Нікітіна С.А.) та «Образотворче мистецтво» (керівник Черній Л.Я.) на осінніх канікулах відвідали реконструйований Луцький міський зоопарк, колекцію якого зовсім нещодавно поновили рідкісними екзотичними тваринами.

Діти щиро раділи, побачивши справжнісіньких левів, тигренят, мавпочок  та інших тварин. Дуже приємно було побачити в яких чудових і комфортних умовах живуть звірята. Після реконструкції тут відбулося багато змін: споруджено містечко для ведмедів та левів, вимощені доріжки, встановлено освітлення. Найбільше вражень діти отримали від спілкування з птахами, адже їх можна було годувати з рук, вражала кількість пернатих у ZOO-куточку. Увагу дітей привернув пелікан на ім’я коржик, він у зоопарку знаменитість номер один, біля нього завжди чимало відвідувачів, декому птах дозволяє себе погладити.

Зоопрогулянка збагатила дитячу уяву і була досить пізнавальною, адже вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» дуже люблять малювати на заняттях тваринок. Зображення тварин – одна із головних тем в образотворчому мистецтві.  Цей анімалістичний жанр  поєднує природно-наукове і художнє бачення. Тож похід до зоопарку був прекрасним уроком на відкритому повітрі та приніс багато вражень, які згодом втіляться у нові роботи гуртківців.

зоопарк-156

зоопарк-155

зоопарк-154

зоопарк-153

зоопарк-152

зоопарк-151

448

Додати коментар