В ІМ’Я КОХАННЯ

Ти є вітрилом мого корабля

Кохання крилами для мене стало,

Ти Муза, пілігримова зоря

Ти є усе чого мені так бракувало.

Ким є людина без кохання – кораблем з розірваним вітрилом, птахою із зламаним крилом в чужім краю, поетом, що згубив риму, самотнім пілігримом, який заблукав на півдорозі між життям та вічністю.

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина – свято закоханих, свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Відзначають його напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

В Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді пройшла конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання», на якій діти не тільки розважалися, але дізнались про історію виникнення свята, його традиції у різних країнах.

На юних учасників святкового заходу чекало чимало випробувань: енергійно, на мажорній ноті пройшли конкурси «Кмітливість», «Політ кохання», «Арочка». У конкурсі-змаганні «Серенада»  лицарі співали рядок із пісні про кохання або декламували віршовані рядки, а свої інтелектуальні можливості проявили діти у конкурсі “Знання – сила”.

Найактивніші учасники конкурсно-розважальної програми отримали приз – романтичний похід на льодовий майданчик «Снігова королева».

Для кожної людини цей день – особливий. Нехай усе життя буде пронизане щирістю почуттів і теплом люблячого серця!

 

 

288

Додати коментар