УКРАЇНЦІ КОЛИШНІМИ НЕ БУВАЮТЬ

Патріотизм – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. Чи є сьогодні альтернатива патріотизму?

Традицією в нашому позашкільному закладі є щорічне проведення Тижня інформаційно-технічного відділу. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у життя, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес, самостійність та наполегливість, виховує почуття відповідальності.

Для педагогічного колективу нашого відділу патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Формування громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення.

Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму місті, країні все мене стосується, все залежить від мене. Саме тому ми обрали тему заходу: українці колишніми не бувають. Наш девіз:  цінність держави визначається її громадянами.

Отже…

Вони від дому за тисячі кілометрів. Там у них є все – комфортне житло, успішна робота. Але вигоди не завадили їм пам’ятати про свій дім і свою країну.

Перша історія про молодого успішного програміста, який був одним із перших серед українців, що став членом команди Фейсбук. Детельніше

Друга історія про наших співвітчизників, яких доля закинула до Америки. Вони допомагають хворим діткам з-за океану. Режисер, підприємець, бізнеследі та звичайний студент. До Майдану ці четверо одне одного не знали, та революція в Україні познайомила їх і змусила згадати про Батьківщину. Спершу вони влаштовували акції на підтримку України, допомагали армії. А вже потім зрозуміли, допоки усі доброчинці допомогають військовим, у лікарнях досі гинуть хворі діти.

Наступні історії про закарпатців,  які отримали травми на війні і зараз у США їм допомагає стати на ноги американський українець. Неймовірна історія про українця Макса Левчина, що підкорив Силіконову долину електронною системою платежів PayPal, якою у 200 країнах світу користуються понад 160 мільйонів людей. Детальніше

Наші вихованці дізнались про волинянина, який виграв  польський Х-фактор, українку  з  Данії, що  створює  аксесуари для  світських  леді  і  принцес, а також про 22-річну українку  Олександра Кутас, яка в  інвалідному  візку підкорює  модні  подіуми  Нью-Йорку, робить успішну кар’єру фотомоделі. Детальніше

Висновок єдиний: якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до бездержавності і ще гіршого життя…

тиждень_інфо164  тиждень_інфо163

тиждень_інфо162  тиждень_інфо1615

тиждень_інфо161

211

Додати коментар