У ЛУЦЬКУ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ – ВУСТАМИ ДІТЕЙ»

Напередодні Дня захисту дітей відбулося підбиття підсумки конкурсу творчих робіт «Все про безпеку – вустами дітей» серед вихованців гуртків, студій та центрів творчості. Кілька років поспіль проведення конкурсу на Волині відбувається завдяки плідній співпраці Управління ДСНС України у Волинській області, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та обласної організації Добровільного пожежного товариства України.

Для участі у конкурсі були представлені 154  різножанрові робіти: малюнки й плакати, вироби з бісеру, дерева, тканини, металу, паперу та інших матеріалів, а також макети сучасної або історичної пожежно-рятувальної техніки в масштабі, м’які іграшки, електронні презентації, мультфільми, пісні та вірші.

Як зазначив голова журі – начальник сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю Володимир Нестеров, юні автори продемонстрували відмінні творчі навики та знання правил пожежної, екологічної безпеки та основ безпеки життєдіяльності.

«Традиційно активну участь узяли вихованці та педагоги Центру науково-технічної творчості учнівської молоді міста Луцька. Змістовні та майстерні роботи підготували також вихованці закладів позашкільної освіти Рожищенського, Камінь-Каширського, Старовижівського районів та міста Нововолинська,» – зазначив Володимир Нестеров.

Тож, 31 травня у 25-ій Державній пожежно-рятувальній частині 1-го ДПРЗ міста Луцька відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу – понад 50 дітей різного шкільного віку, особисті та колективні роботи яких компетентне журі визнало найкращими. Діти отримали грамоти та подарунки, а опісля мали змогу відвідати з екскурсією пожежно-рятувальну частину та долучитися до перегляду ХХХІІ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля, що відбувалися на базі спортивного комплексу на території підрозділу.

186

Додати коментар