У КОВЕЛІ ЗМАГАЛИСЯ АВІАМОДЕЛІСТИ

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зросту спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації з 29 по 31 травня 2018 року більше пів сотні учасників зібрались для участі в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту на стадіоні ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 в місті Ковелі. Представники 8 команд, які представили Камінь – Каширський (3 команди), Любомльський, Старовижівський райони, міста Ковель, Луцьк, Нововолинськ, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (2 команди) виборювали нагороди у шести класах моделей:

– «F-2-A»- швидкісний літак;

– «F-2-B»- пілотажний літак;

– «F-4-B»- копія, напів-копія літака;

– «F-5-A» – радіокерована модель літака;

– «F-2-D» – повітряний бій;

– «метальний планер».

Змагання пройшли в гострій, цікавій боротьбі та комфортній обстановці. Старти моделей були проведені в повному обсязі, вчасно, без будь-яких протестів. Особлива увага суддівської колегії зверталась на дотримання техніки безпеки під час польоту моделей. Захід зібрав чимало охочих поспостерігати за зльотом-посадкою, власне польотом, виконанням повітряних завдань радіокерованими моделями, повітряними боями.

За перемогу в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту та досягнення високих результатів у командному заліку нагороджено кубками та дипломами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації команди:

за зайняте перше місце – Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

за зайняте друге місце – Камінь-Каширської районної станції юних техніків;

за зайняте третє місце – Ковельської міської станції юних техніків.

Саме на таких змаганнях юні авіатори мають змогу відчути конкуренцію, побачити рівень виконавської майстерності суперників, а керівники команд проаналізувати свою роботу, поспілкуватись між собою про перспективи розвитку авіамодельного спорту на Волині.

 

Вітаємо юних моделістів з гарними результатами і сподіваємось, що вони будуть успішно примножені новими досягненнями й нагородами!

241

Додати коментар