ТВОРИМО МАЙБУТНЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Науково-технічна творчість учнівської молоді сьогодні є складовою частиною сучасного освітнього простору, який створює умови для політехнічної освіти молоді. В свою чергу, вона сприяє залученню учнів до продуктивної творчої діяльності та спрямована на ознайомлення із різноманітним світом науки та техніки, забезпечує набуття вихованцями техніко-технологічних знань, умінь і навичок, оволодіння учнями досягнень сучасної техніки та технологій, сприяє трудовому вихованню.

На виконання наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 31 січня 2017 року № 37  «Про проведення обласного конкурсу – захисту науково – дослідницьких, винахідницьких розробок з науково-технічного напряму», з метою популяризації винахідництва і раціоналізаторства, виявлення здібних та обдарованих учнів, які займаються дослідницькою, пошуковою, експериментальною роботами 24 лютого цього  року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс – захист науково – дослідницьких, винахідницьких розробок з науково-технічного напряму.

У заході взяло участь 10 команд (29 учасників), які представили Іваничівський, Локачинський, Луцький, Любомльський, Маневицький райони, міста Володимир-Волинський, Луцьк, Нововолинськ та Центр науково-технічної творчості учнівської молоді (2 команди).

Журі конкурсу-захисту відзначило достатній рівень підготовки команд, ґрунтовні доповіді учасників заходу, а прилади і пристрої вражали своєю різноманітністю та оригінальними конструкторськими рішеннями.

За результатами проведеного заходу:

І місце зайняла команда Володимир-Волинського центру позашкільної освіти;

ІІ місце  – команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІІ місце – Маневицького районного центру творчості дітей та юнацтва.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших цікавих винаходів та перемог!!!

266

Додати коментар